.

.

2017 Нов Цртан филм Мачка Термо Кригла Drinkware Деца Шише за Вода Нерѓосувачки Челик Дете Вакуум Колба првенство Гимнастик течење-доказ Гимнастик

2017 Нов Цртан филм Мачка Термо Кригла Drinkware Деца Шише за Вода Нерѓосувачки Челик Дете Вакуум Колба првенство Гимнастик течење-доказ

DEN 529.00
DEN 575.52
-8 %

Износ
Во продавницата.


Спецификации :
Точка БР : QKY01130
Производ Материјал : Нерѓосувачки Челик
Производ големина : 16.3*8.0 cm
Боја : Црна. Пинк. Бела. Сина
Капацитет : 330m L
Тежина : 234g
Карактеристики :
1. Кој стил дали ви се допаѓа? Ве молиме да ми кажете однапред, Ако не се избере стил, ние ќе случајно бродот.
2. 100% сосема нов и висок квалитет.
3. Термос тело е направен од висок квалитет на храна одделение од нерѓосувачки челик, лагер е третирана од страна на електролиза, лесен за чистење, анти fouling.
4. Имајте пријатна 6-12 часа, да ги задржи на студената за 24 часа или повеќе.
5. Користење на двојно-ѕидот вакуум технологија ,и ладна и топлина задржувајќи се одлични.
6. Храна-одделение пластика делови,100% BPA Free ,антибактериски обработка, животната средина и здравјето.
Забелешка : ве Молиме овозможи 1 cm грешка поради прирачник за мерење. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Термос Шолја
ВАШИОТ НАЈДОБАР ИЗБОР!

За производот

Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ
Обликот:
Со Капак
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено,Не Превртена
Стил:
Цртан филм
Број На Модел На:
Мачка Термос Шолја
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Големина:
16.3*8.0cm
боја:
Црна. Пинк. Бела. Сина
Капацитет:
330ml
Тежина:
234g
Функција:
Имајте пријатна 6-12 часа, да ги задржи на студената за 24 часа или повеќе
Стил:
Модерна
Материјал:
Храна одделение од Нерѓосувачки Челик+PP+силиконски гел
најдобро за:
Најдобар избор за на училиште,канцеларија,отворено
Подарок за:
Жените. Деца
Вклучени:
1 BUC Термос Шолја

Слични предлози