.

.

1pcs !! WIZAMONY Bodhi Лист Чај Филтер Креативни Нето Конг fuTea Додаток Кинески Чај Поставите Teapot Чај Првенство Strainers

1pcs !! WIZAMONY Bodhi Лист Чај Филтер Креативни Нето Конг fuTea Додаток Кинески Чај Поставите Teapot Чај Првенство Strainers

DEN 288.00
DEN 523.20
-45 %

Износ
Во продавницата.


1pcs WIZAMONY Bodhi Лист Чај Филтер Креативни Нето Kongfu Teaset Чај Додаток Чај Поставите Teapot Чаша Чај

За производот

Бренд Име:
WIZAMONY
Материјал:
лист
Капацитет:
Спецификација:
350ml
Материјал:
Bodhi Лист
Употреба:
изработка на кинески кунг фу чај, уживаат церемонија за чај
одговараат за:
puer, улонг чај, tieguanyin, црн чај, зелен чај Јасмин,

Слични предлози