.

.

Јапонски Стил Гроздобер Грубата Керамика Чај Лименки Канистер Кунг Фу Чај Поставите Тегла Бонбони Puer Чај Печат Складирање Креативни Дома Декор Нови

Јапонски Стил Гроздобер Грубата Керамика Чај Лименки Канистер Кунг Фу Чај Поставите Тегла Бонбони Puer Чај Печат Складирање Креативни

DEN 1216.00
DEN 1871.52
-35 %

Износ
Во продавницата.


Бренд ZEETOON Керамички Материјал, Груба Керамика Име Јапонски Стил Гроздобер Грубата Керамика Чај Лименки Занает рачно изработени Големина
СЛ. Пакет Листа
1 PC Чај Лименки (без Други Чај Сет) Пакување Безбедност пакување области на Примена
Чај соба, Дневна соба, канцеларија

За производот

Бренд Име:
ZEETOON
Материјал:
Керамички
Име:
Јапонски Стил Гроздобер Грубата Керамика Чај Лименки
Материјал:
Грубата Керамика
Големина:
FIG
занаети:
Рачно Изработени, Или Дедо Мраз
Производот:
канистер
вид:
Чај Сетови, Креативните Гроздобер Дома Украс
Употреба:
Puer Чај, Tieguanyin, Црн Чај Gteen чај, Улонг, Бонбони и така натаму
Области на примена:
Чај соба, дневна соба, канцеларија
Пакет Листа:
1PCS Чај Тегла (Без други Чај во Собата)
Пакет:
безбедност пакување

Слични предлози