.

.

Дувачкиот Бодликава Фитинг Спојка / Конектор 1/2 Машки BSPT x 3/4(19mm)Црево Barb Гориво Гас

Дувачкиот Бодликава Фитинг Спојка / Конектор 1/2 Машки BSPT x 3/4(19mm)Црево Barb Гориво Гас

DEN 551.52

Износ
Во продавницата.


Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас
прво. Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин. Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни
со оваа точка и нашите услуги. - Трајни и висок стандард месинг бодликава фитинг спојка / конекторот.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!
.)
Дувачкиот Бодликава Фитинг Спојка / Конектор 1/2" Машки BSPT x 3/4"(19mm)Црево Barb Гориво Гас
- Materies : месинг. Ви благодариме
3. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до. Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика
големи или мали, како побрзо, како што може. - Нето Тежина : 46. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат
од проблеми со вас.
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас. - Тип : Машки X црево Barb.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака. - Цевки ID : 3/4"(19mm), Тема : 1/2" BSPT машки. Тоа е една од
главната copperware производител во Кина, со 25 години искуство во производство на copperware и веќе
положиле гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите.
5,25,300pcs Машки Црево Barb за вашиот избор. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие
дополнителни трошоци ако се случи.

За производот

боја:
Пакет на 5pcs, Пакет на 25pcs, Пакет на 300pcs
Техника:
Кован
Материјал:
Бакар
Тип:
Унија
Број На Модел На:
HFBSPT391897
врска:
Машки
Обликот:
Круг
Глава Кодот:
Круг

Слични предлози