.

.

Дувачкиот Цевка Хексадецимален Главата Plug Фитинзи 3/4 Машки BSPT Воздух Гориво Брод

Дувачкиот Цевка Хексадецимален Главата Plug Фитинзи 3/4 Машки BSPT Воздух Гориво Брод

DEN 695.52

Износ
Во продавницата.

Ние сигурно ќе се реши тоа за вас.
5,25,200pcs Хексадецимален Главата Приклучок за вашиот избор. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни
со оваа точка и нашите услуги.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена. Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат
од проблеми со вас. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. - Нето Тежина : 60g/pc. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до. - Трајни и висок стандард Хексадецимален Главата Приклучокот. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика
големи или мали, како побрзо, како што може. Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!
. Ви благодариме
3.)
Дувачкиот Цевка Хексадецимален Главата Plug Фитинзи 3/4" Машки BSPT Воздух Гориво Брод
- Materies : месинг.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас
прво.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие
дополнителни трошоци ако се случи. - Тема : 3/4" BSPT(Коси) Машки.
(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време. Тоа е една од
главната copperware производител во Кина, со 25 години искуство во производство на copperware и веќе
положиле гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите. - Тип : Хексадецимален Главата Приклучокот. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.

За производот

боја:
Пакет на 5pcs, Пакет на 25pcs, Пакет на 200pcs
Техника:
Кован
Материјал:
Бакар
Тип:
Унија
Број На Модел На:
HFBSPT10312
врска:
Машки
Обликот:
Круг
Глава Кодот:
Круг

Слични предлози