.

.

Дувачкиот Бодликава Фитинг Спојка / Конектор 1/8 Машки BSPT x 3/16(5mm)Црево Barb Гориво Гас

Дувачкиот Бодликава Фитинг Спојка / Конектор 1/8 Машки BSPT x 3/16(5mm)Црево Barb Гориво Гас

DEN 287.52

Износ
Во продавницата.

- Тип : Машки X црево Barb. - Цевки ID : 3/16"(5мм), Тема : 1/8" BSPT машки. Тоа е една од
главната copperware производител во Кина, со 25 години искуство во производство на copperware и веќе
положиле гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат
од проблеми со вас.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие
дополнителни трошоци ако се случи.
(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние сигурно ќе се реши тоа за вас. Ви благодариме
3. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до. Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас
прво. - Трајни и висок стандард месинг бодликава фитинг спојка / конекторот. Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена.)
Дувачкиот Бодликава Фитинг Спојка / Конектор 1/8" Машки BSPT x 3/16"(5mm)Црево Barb Гориво Гас
- Materies : месинг. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
5,25,1000pcs Машки Црево Barb за вашиот избор. Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика
големи или мали, како побрзо, како што може. Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. - Нето Тежина : 10g/pc.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!
. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни
со оваа точка и нашите услуги.

За производот

боја:
Пакет на 5pcs, Пакет на 25pcs, Пакет на 1000pcs
Техника:
Кован
Број На Модел На:
HFBSPT391832
Материјал:
Бакар
Тип:
Унија
врска:
Машки
Обликот:
Круг
Глава Кодот:
Круг

Слични предлози