.

.

НОВИ 2017 жени секси долна облека дами целосна чипка лизга М-XXL жените се лизга

НОВИ 2017 жени секси долна облека дами целосна чипка лизга М-XXL жените се лизга

DEN 561.00
DEN 623.04
-10 %

Износ
Во продавницата.


Детали За Производот
Големина на Табела Единица : cm 1inch=2.54 см
големина Биста Lengt Колковите Купот на велика БРИТАНИЈА&О Големина ЕУ Големина НАС Големина
М 34"-36" 22.83" 36"-38" B-C 8-10 34-36 6-8
L 36"-38" 23.23" 38"-40" B-C 10-12 36-38 8-10
XL 38"-40" 23.62" 40"-42" B-C 12-14 38-40 10-12
XXL 40"-42" 24.02" 42"-44" B-D 14-16 40-42 12-14
Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. 2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка . 3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. 4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges. Гаранција : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени . 2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата. 3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување. Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ако имате некој проблем со стока ве молиме контактирајте со нас прв пат ,ние wll се реши во прв момент до сте задоволни ,ви благодарам. 2 Ако ви се допаѓа ве молиме да ни остават 5 ѕвезди потоа правите фотографии и да ни кога следниот пат кога ќе купат стоки во нашата продавница ние ќе испрати подарок за вас , ви благодариме за вашата поддршка .

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Лизга
Пол:
Жените
Лизга Тип:
Целосна Лизга
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
SUDBFIGGT
Број На Модел На:
Z0537

Слични предлози