.

.

бесплатен превозот мебел рициново Позиционирање макара sheave најлон макара плакарот фиока поднесување кабинети макара лизгачки вратата тркала

бесплатен превозот мебел рициново Позиционирање макара sheave најлон макара плакарот фиока поднесување кабинети макара лизгачки

DEN 1056.00

Износ
Во продавницата.


2 парчиња тркала /еден сет

За производот

Тип:
Мебел Рициново
Бренд Име:
nefidova
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
s 2120000011
Материјал :
челик +најлон +алуминиумски

Слични предлози