.

.

Бесплатен превозот 10pieces мебел рициново стаклена врата тркала кабинет макара лизгачки вратата тркала топката имајќи оков за мебел дел

Бесплатен превозот 10pieces мебел рициново стаклена врата тркала кабинет макара лизгачки вратата тркала топката имајќи оков за

DEN 1080.00

Износ
Во продавницата.


погоден за 5-6mm дебелина на стакло

За производот

Тип:
Мебел Рициново
Бренд Име:
nefidova
Број На Модел На:
s212000003
Материјал:
Метал
тркала:
дувачкиот тркала
DIY Материјали:
Дрво

Слични предлози