.

.

4pcs Мебел Рициново Легура Рициново 1.5 Мебел Универзална Тркала Плоча Рициново Мебел Casters Тркала Троседот Крајот на Маса Со Сопирачки

4pcs Мебел Рициново Легура Рициново 1.5 Мебел Универзална Тркала Плоча Рициново Мебел Casters Тркала Троседот Крајот на Маса

DEN 795.00
DEN 1007.04
-21 %

Износ
Во продавницата.


4pcs Мебел Рициново Легура Рициново Мебел Универзална Тркала Плоча Рициново Мебел Casters Тркала Троседот Крајот на Маса Со Сопирачки
ПРОИЗВОД ВОВЕД :
Совршен за вашата Рамна плоча, мебел, канцелариски стол, чај маса, гарнитура..
СПЕЦИФИКАЦИИ :
* Состојба : нова
* Големина : од 1,5 инчи
* Тркала дијаметар : 41mm
* Висина : 54mm
* Име на производ : универзална тркала плоча
* Производ во боја : Сребрена
* Материјал : цинк легура + најлон
* Погоден предмет : сите видови на маси, полици, кабинети
ПАКЕТ СОДРЖИНА :
4 x Casters
ПРЕВОЗОТ :
* Вашата стока ќе биде предаден во рок од 1-7 дена по вашата исплата добиле.
* Тоа обично трае 15-60 денови за испорака, тоа може да го одложи поради сопствени clearace или празници. (Ве молиме слободно да ни e-mail ако имате било какви проблеми)
* Ако сакате други превозот методи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви благодарам многу. (Ве молиме имајте на ум : тоа може да се појават дополнителни трошоци, како што се изразуваат)
* Ние не сме одговорни за било ДДВ или прилагодено полнење.
* Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори на сите наши клиенти и да го реши проблемот кој го имате. Спор или наплата без да зборувам нема да помогне да се реши било каков проблем, ви благодарам.

За производот

Тип:
Мебел Рициново
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Мебел Рициново
За:
Биро Рициново
Употреба:
софа троседот
боја:
црна и сребрена
Висина:
54mm
Тркала Дијаметар:
41mm
Големина:
1.5 inch
Материјал:
Цинк легура + најлон
Име на производ:
Универзална тркала плоча
Компонента:
табела рициново
DIY Материјали:
Дрво

Слични предлози