.

.

4pcs M12x80mm Тема Прилагодливи Нога Првенство 62mm База Дијаметар со Antislip Подлога Артикулирани Израмнување Нога за Мебел/Цевка Багажник

4pcs M12x80mm Тема Прилагодливи Нога Првенство 62mm База Дијаметар со Antislip Подлога Артикулирани Израмнување Нога за Мебел/Цевка

DEN 1151.00
DEN 1353.60
-15 %

Износ
Во продавницата.


4pcs M12x80mm Тема Прилагодливи Нога Првенство 62mm База Дијаметар со Antislip Подлога Артикулирани Израмнување Нога за Мебел/Цевка Рек Спецификација Име на Производ Прилагодливи Нога Купот на Тема Големина M12x80mm База Кол.(appr.) 62mm Висината(appr.) 20mm Вкупната Висина(appr.) 100mm Материјал Боја-Цинк Пакет 4pcs/многу
Забелешка : Тема должина/Вкупно Висина дозволената толеранција од ±10мм
Ако ви требаат повеќе други големина Прилагодливи Нога Чаши,ве молиме кликнете на правото големина како следното :
Прилагодливи Нога Првенство

За производот

Тип:
Мебел Рициново
Бренд Име:
FuWell
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
D65xM12x80mm
Име:
Прилагодливи Нога Првенство
Големина:
D65xM12x80mm
Материјал:
Боја-цинк

Слични предлози