.

.

beler Carburetor Хидрати за Харбор Товарни Чикаго Електрична Бура Мачка 63CC 2HP Генератор 60338 66619 69381

beler Carburetor Хидрати за Харбор Товарни Чикаго Електрична Бура Мачка 63CC 2HP Генератор 60338 66619 69381

DEN 383.52

Износ
Во продавницата.

Carburetor Хидрати Одговара за Харбор Товарни Чикаго Електрична Бура Мачка 63 CC 2 HP Генератор ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба 100% нови Боја Како слика покаже Carburetor Материјал метал Производителот Дел Број 60338, 66619, 69381 Објект вклучени
1 x carburetor
1x цевка Компатибилен со Одговара за Харбор Товарни Чикаго Електрична Бура Мачка 900 W 63 CC/64 CC 2 HP Генератор
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка
1) ве Молиме да го потврдите компатибилност со твоите генератор пред да нарачате тоа.
2) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања. ♦ ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Функција :
1) Совршено одговара на оригиналот.
2) Лесен за инсталација.
3) Стабилни карактеристики, висока сигурност. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

За производот

Бренд Име:
beler
Објектот Висина:
8cm
Тип На Објект:
Carburetor
Објектот Ширина:
3.6cm
Објектот Тежина:
0.188kg
Материјал Тип:
Метал
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
боја:
како се покаже слика
Производителот Дел Број:
60338, 66619, 69381
одговара 1:
за Чикаго Електрична Бура Мачка 900 W 63CC/64CC 2HP Генератор

Слични предлози