.

.

Нови Игла & седиште одговара на ФОЛКСВАГЕН ГРЕШКА Solex хидрати/carburetor 28PCI 28Pict 30pict 31pict 34pict 3

Нови Игла & седиште одговара на ФОЛКСВАГЕН ГРЕШКА Solex хидрати/carburetor 28PCI 28Pict 30pict 31pict 34pict 3

DEN 431.52

Износ
Во продавницата.


Нови Игла & седиште одговара на "ФОЛКСВАГЕН" ГРЕШКА Solex хидрати/carburetor 28 PCI 28 Pict 30pict 31pict 34pict 3 Одговара на сите Solex стил 28 преку 34 pict 3 карбураторите и резервни брендови. (Извинете, тоа не услугата 34 pict 4) На игла и седиште собранието, исто така, ќе одговара на Solex/Brosol 40-44 EIS "Kadron" хидрати, како и.
Ова е исто така одличен прилог на нашите Radke Услуги 700 и 700-34 Solex обнова колекции, со овој комплет всушност можете да имате 2 комплетна обнова колекции во еден ако сте обнова на рана и доцна carburetor.
Спакувани во своја clamshell сад.
Ова е Нов Игла & Печат за Carbureted Volkswagens 1949-1974 со едно миење за плови корекција.

За производот

Осветленост Дел Број:
138 54015 708
Другиот Дел Број:
не се применува
Земја/Регион на Производство:
Хонгконг
Поставување на Возило:
carburettor
Производителот Дел Број:
111-129-201
Специјални Функции:
Игла & седиште
Материјал Тип:
Легура
Објектот Тежина:
0.1
Бренд Име:
SherryBerg

Слични предлози