.

.

AT-824 Дигиталниот LCR Метар Automatic или Manual Модел AT824 Точноста на 0,2%

AT-824 Дигиталниот LCR Метар Automatic или Manual Модел AT824 Точноста на 0,2%

DEN 13056.00
DEN 14836.80
-12 %

Износ
Во продавницата.


AT-824 Дигиталниот LCR Метар Automatic или Manual Модел AT824 Точноста на 0,2%

За производот

Бренд Име:
niusiwen
Број На Модел На:
AT-824

Слични предлози