.

.

2017 Лето завиткани во градите долго дел на бела подлога анти-оди чипка градите секси долна облека женски црна со рамо, рака

2017 Лето завиткани во градите долго дел на бела подлога анти-оди чипка градите секси долна облека женски црна со рамо, рака

DEN 257.00
DEN 504.48
-49 %

Износ
Во продавницата.


Ние сме Toheliy бренд продавница
Испрати во рок од 24 часа
Материјал : Памук/Чипка
Големина : Биста 60-90cm, прилагодлив
Облека должина : 23cm
(прирачник облицовка мерење, малку грешка е нормално)
Еластична : високо еластична
Дебелина : тенок дел
Карактеристики на производот : удобно, дише, супер еластичен

За производот

Материјал:
Rayon,Микрофибер,Памук
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
13
Бренд Име:
Toheliy
Тип На Објект:
Camisoles & Тенкови
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Camisoles & Тенкови
Пол:
Жените
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.15kg
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Слични предлози