.

.

Жените Лето Везови Дами Флорални Чиста Чипка Дише Секси Транспарентен Лесна Градник Camisoles Тенкови

Жените Лето Везови Дами Флорални Чиста Чипка Дише Секси Транспарентен Лесна Градник Camisoles Тенкови

DEN 92.00
DEN 112.32
-18 %

Износ
Во продавницата.


Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Се надевам на разбирање. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Имајте пријатен шопинг ден!
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.67"
Забелешки :
1.Врз основа на досегашното искуство. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

За производот

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Camisoles & Тенкови
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
oioninos
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
Жените Camisoles
Материјал:
Полиестер

Слични предлози