.

.

9 Бои Плетени Bustier Сечење На Врвот На Жените V Деколте, Еластична Цевка На Резервоарот На Врвот Поврзана Плажа Секси Camis Култури Блузи Женски Солидна Camis Џемпер

9 Бои Плетени Bustier Сечење На Врвот На Жените V Деколте, Еластична Цевка На Резервоарот На Врвот Поврзана Плажа Секси Camis

DEN 134.00
DEN 159.84
-16 %

Износ
Во продавницата.

100% сосема нов и висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе се направи да изгледа уникатно и Удобно да го допре и да го носат Тоа што е добар за подарок за вашиот љубовник, семејство и вашиот пријател Вест само, било други додатоци не се вклучени Функција : Материјал : Памук мешавина Боја : Бела/Red/Сива/Црна/Каки/Светло Сина/Сино/Розова/Кајсија Големина : Една големина( Должина 52cm/20.47" Биста 54cm/21.26" Водат да се 67cm/26.38" ) Количеството : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! 1 инч = 2.54 см 1 x Вест (без мало пакет)

За производот

Тип На Објект:
Camisoles & Тенкови
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
7AY00021
Бренд Име:
THINKTHENDO
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
боја:
Бело/Црвено/Сива/Црна/Каки/Светло Сина/Сино/Розова/Кајсија

Слични предлози