.

.

2017 лето жените плетени шпагети рака вест женски секси мода градник едно парче безжична S-XXL

2017 лето жените плетени шпагети рака вест женски секси мода градник едно парче безжична S-XXL

DEN 552.00
DEN 613.44
-10 %

Износ
Во продавницата.

детали за производот
големина на табелата(единица : cm) големина биста должина Препорачува градник големина S 72-79 52 70 A/70 B М 77-86 53 70 A/70 B/70 C/75 A/75 B L 85-94 55 75 B/75 C/75 D/80 A/80 B/80 C
XL
XXL
93-105
103-114
56
57
80 B/80 C/85 A/85 B/85 C/90 A/90 B
85 C/85 D/90 B/90 C/90 D/90 E забелешка : големината е плочка мерења,можеби имаат 1-3cm грешка
answer : ___________________________ note : 1.само продажба т-маица,кој не се продаде.
2.Можете да го видите слики се вистинска слика на производот, бидејќи секој монитор резолуција различни, боја може да биде некоја разлика.
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Camisoles & Тенкови
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
3211
Материјал:
Модални,Памук
Декорација:
Никој
облека дизајнерски детали:
едно парче тип
Сезоната:
Лето

Слични предлози