.

.

Шпагети рака појас подлога вест женски модални безжична градник едно парче притисни до секси мода V деколте, основните долна облека

Шпагети рака појас подлога вест женски модални безжична градник едно парче притисни до секси мода V деколте, основните долна

DEN 548.00
DEN 608.64
-10 %

Износ
Во продавницата.

детали за производот големина на табелата(единица : cm) големина биста lenth Препорачува долна облека големина Препорачува телесна тежина М 79-86 54 70 A/70 B/70 C/75 A/75 B/75 C 40-55 KG L 86-94 55 75 C/75 D/80 A/80 B/80 C 50-60 KG XL 93-105 58 85 A/85 B/85 C/90 A/90 B/90 C 55-70 KG забелешка : големината е плочка мерења,можеби имаат 1-3cm грешка
answer : ___________________________ note : 1.само продажба фустани,додатоци не се продаде.
2.Можете да го видите слики се вистинска слика на производот, бидејќи секој монитор резолуција различни, боја може да биде некоја разлика.
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

За производот

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Camisoles & Тенкови
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Модални,Памук
Број На Модел На:
3888
Декорација:
Никој
облека дизајнерски детали:
едно парче тип
Сезоната:
Лето

Слични предлози