.

.

HIRIGIN Најновите Жешка Жени Секси Шпагети Рака Чипка Дамка Вест Блузи Тенкови Camisole Нова долна облека

HIRIGIN Најновите Жешка Жени Секси Шпагети Рака Чипка Дамка Вест Блузи Тенкови Camisole Нова долна облека

DEN 190.00
DEN 210.72
-10 %

Износ
Во продавницата.


Спецификации 100% Сосема Нов/Супер Висок Квалитет 1. Материјал : чипка, Сатен
2. За оваа сезона : пролет,лето, есен,зима
3. Пакет содржи : 1 Секси Блузи без Ракави Големина : S M L XL ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Големина на табела : ве Молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен) Напомена : Големина и боја застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои. Големина можеби 2 CM-3 CM неточноста поради рака мерка, plz проверете детални мерења во големината на табелата за подобро монтирање.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7 дена по сте платени за тоа,а ние може да се испрати според вашето барање.Пример,ако имате за да користите E-пакет превозот начин,ве молиме дај ми порака во ред .
Наплата по раскинал цел
Кога редоследот е откажана по согласност на двете страни,ве молиме да не грижете се, Али платформа ќе рефундирање на парите на вашата сметка во рок од 10 работни дена.
Контактирајте со нас
Ако сакате да контактирате со нас за да се зборува за цена,само за промет на големо,можете да побарате од нас за Whatsapp број на сметка.Инаку,добредојде пад на превозот,ве молиме контактирајте со нас за добро corperation.
Конечно, ви благодарам за целата поддршка на нашите клиенти, секој ден има различни попусти и изненадувања.Сопственикот,Jedy ,кој секогаш е на твојот пријател,ќе мора моите зборови.Ако ви се допаѓа на производот и услугата , ве Молиме дај ми 5 ѕвезди,и Оставајќи вашиот најубавите јазик.Ако не е ,ве молиме да ни кажете за проблемот со Whatsapp,ние ќе многу среќен и да го реши овој проблем за вас.
Мојата Продавница
Жените и Мажите Облека :
Костим за капење и Забава се облекуваат :
Децата Облека :

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Camisoles & Тенкови
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Tassel
Материјал:
Памук
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
Тенкови

Слични предлози