.

.

висок квалитет на Кинески пишување четка пенкало уметник Calligraphy Пенкало Кинески езеро четки Лиан четка 3 компјутери/set

висок квалитет на Кинески пишување четка пенкало уметник Calligraphy Пенкало Кинески езеро четки Лиан четка 3 компјутери/set

DEN 1824.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип:
calligraphy пен
Спецификација:
Lian Brush
Големина:
30*1.5*1.5 cm
Губење на материјал:
Weasel Коса
Губење на материјал:
Повеќе Косата
Број На Модел На:
В. Џ.-БП-00353
Бренд Име:
ТАИ HONG YI
Количина:
3 компјутери/пакет @

Слични предлози