.

.

Corzzet Викторија Црна Жакард Челик Boned Overbust Корсети И Bustiers Половината Тренер Плус Големина Corpetes E Espartilhos

Corzzet Викторија Црна Жакард Челик Boned Overbust Корсети И Bustiers Половината Тренер Плус Големина Corpetes E Espartilhos

DEN 708.00
DEN 1200.00
-41 %

Износ
Во продавницата.


Пластични Коски
Број на Bonings : 12
Пред Челик Busk Затворање
Ланче назад со 9 grommets
Лента Алкохол
Кавга Трим
Не Suspender Циклуси
Боја : Црна
Должина : 15 " / 38cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Жакард
Бистата линија : Overbust, Благи Душо
Доаѓа со Појавување на Г-string
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Материјал Состав:
Жакард
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
2815
Бренд Име:
CORZZET
Декорација:
Возбудува
Стил:
Секси
Снабдување Тип:
во парк
корсет тип:
overbust корсет
Скелетот:
12 Пластични Коски
Затворање:
Пред Челик Busk Затворање , Грбот Лента Алкохол
Бои:
Црна
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет G-string
Употреба:
Телото Обликување / Половината Обука/Слабеење/Push Up
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Слични предлози