.

.

2 ПАРЧИЊА 1M 1:2 Bevel Опрема 1 Mod M=1 Modulus Сооднос 1:2 Понесе Челик прав Агол Пренос делови на машински делови DIY

2 ПАРЧИЊА 1M 1:2 Bevel Опрема 1 Mod M=1 Modulus Сооднос 1:2 Понесе Челик прав Агол Пренос делови на машински делови DIY

DEN 485.00
DEN 570.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

Челик Bevel Опрема
ТИП : 1 M20 T , Создаден d=8мм
L1=8мм, D=16mm L=20mm
ТИП : 1 M20 T
ТИП : 1 M40 T , Создаден d=8мм
L1=8мм, D=22mm L=20mm
ТИП : 1 M40 T
ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

За производот

Обработка:
Hobbing
Забот Профил:
Bevel Опрема
Материјал:
Челик
Притисок Агол:
20
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обликот:
Bevel
Ветер:
Десната Рака
Број На Модел На:
0.5M20T 0.5M40T
Материјал:
45# ЧЕЛИК

Слични предлози