.

.

2 ПАРЧИЊА 1M14T 14teeth mod=1 Месинг Поттикне цилиндрични Опрема за Пренос делови машина Понесе мм,5mm,6mm,6.35 mm

2 ПАРЧИЊА 1M14T 14teeth mod=1 Месинг Поттикне цилиндрични Опрема за Пренос делови машина Понесе мм,5mm,6mm,6.35 mm

DEN 322.00
DEN 378.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

Дувачкиот Bevel Опрема
ТИП : 1 M14 T , Забите=14
Создаден D=4mm,5mm,6mm,6.35 mm,7mm( кој го понесе големина ти треба, ве молиме оставете порака до мене. ако не оставите порака, јас ќе го испратам 5мм до вас)
D=11mm F=14mm E=16mm
ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

За производот

Обработка:
Hobbing
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Материјал:
Челик
Притисок Агол:
20
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обликот:
Цилиндрични Опрема
Ветер:
Десната Рака
Број На Модел На:
1M14T
Материјал:
Дувачкиот

Слични предлози