.

.

1PC 1M35T 35teeth mod=1 Месинг Поттикне цилиндрични Опрема за Пренос делови машина Понесе,5mm,6mm,6.35 mm,7mm,8mm,10мм

1PC 1M35T 35teeth mod=1 Месинг Поттикне цилиндрични Опрема за Пренос делови машина Понесе,5mm,6mm,6.35 mm,7mm,8mm,10мм

DEN 540.00
DEN 634.56
-15 %

Износ
Во продавницата.

Дувачкиот Поттикне Опрема
ТИП : 1 M35 T , Забите=35
Создаден D=6mm,6.35 mm,7mm,8mm,10мм,12mm( кој го понесе големина ти треба, ве молиме оставете порака до мене.ако не оставите порака, јас ќе го испратам 8мм до вас)
D=20mm F=35mm E=37
ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

За производот

Обработка:
Hobbing
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Материјал:
Челик
Притисок Агол:
20
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обликот:
Цилиндрични Опрема
Ветер:
Десната Рака
Број На Модел На:
1M35T
Материјал:
Дувачкиот

Слични предлози