.

.

2 ПАРЧИЊА Bevel Опрема 18T 0.5 Mod M=0.5 Modulus Сооднос 1:1 Понесе 3мм Месинг Десен Агол Пренос делови на машински делови DIY

2 ПАРЧИЊА Bevel Опрема 18T 0.5 Mod M=0.5 Modulus Сооднос 1:1 Понесе 3мм Месинг Десен Агол Пренос делови на машински делови DIY

DEN 444.00
DEN 522.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

Дувачкиот Bevel Опрема
ТИП : 0.5 M18 T , Создаден d= 3 мм
L1=3мм, D=5.94 mm, L=7.8 mm
ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

За производот

Обработка:
Hobbing
Забот Профил:
Bevel Опрема
Материјал:
Железо
Притисок Агол:
20
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обликот:
Bevel
Ветер:
Десната Рака
Број На Модел На:
0.5M18T понесе 3
Материјал:
Дувачкиот

Слични предлози