.

.

2pc Мо 1 M=1 CNC Поттикне Опрема назабена 40T 40Teeth Право Заби позитивни опрема 45# челик опрема рек пренос РК

2pc Мо 1 M=1 CNC Поттикне Опрема назабена 40T 40Teeth Право Заби позитивни опрема 45 челик опрема рек пренос РК

DEN 526.00
DEN 618.24
-15 %

Износ
Во продавницата.


позитивни опрема 45# челик опрема рек пренос РК
Тип : 1 M40 T
MOD=1
ЗАБИТЕ=40
E=42
F=40
D=25
создаден големина : d : d=6/6.35/7/8
Напомена : кој го понесе szie дали треба, ве молиме оставете порака за да ми, ако не оставите порака, јас ќе го испратам на понесе големина 8мм за вас.

За производот

Обработка:
Hobbing
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Материјал:
Челик
Притисок Агол:
20
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обликот:
Цилиндрични Опрема
Ветер:
Десната Рака
Број На Модел На:
1M40T

Слични предлози