.

.

Нови Крилја Черепот Велосипед Мажите Срцето Brooch и Игли Букет За Жените Евтини Свадба Casamento Сувенири Кристал Накит брошеви Подарок

Нови Крилја Черепот Велосипед Мажите Срцето Brooch и Игли Букет За Жените Евтини Свадба Casamento Сувенири Кристал Накит брошеви

DEN 201.00
DEN 287.52
-30 %

Износ
Во продавницата.


Топла~Топла~Hot Sale~
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме фабриката, сите производи се producted во нашата фабрика, гарантира 100% сосема нов, ви благодариме! Нашите производи се со висок квалитет и многу убава, добредојдовте цел!
Ние прифаќаме прилагодена, доколку имате потреба, можете да Контактирате со нас, ви благодариме!

За производот

Метална боја:
Злато-боја, Имитација Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
x1512
Обликотшема:
Скелетот
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
CAIZI
Брошеви Тип:
Брошеви
is_customized:
Yes
Парична казна или feashion:
Моден
фабрика:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
местото или потекло:
жеџијанг во кина
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Слични предлози