.

.

Нова мода мажите brooch цвет lapel pin одговараат boutonniere ткаенина предиво pin 13colors копчето Држи цвет брошеви за свадба партија

Нова мода мажите brooch цвет lapel pin одговараат boutonniere ткаенина предиво pin 13colors копчето Држи цвет брошеви за свадба

DEN 633.00
DEN 959.52
-34 %

Износ
Во продавницата.


Испорака Детална :
1. 1 Lot = 10 компјутери
2. Пакување : OPP вреќа
3.Цвет дијаметар : 3.5 см ( 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчи )
4.Ако треба да ја одредите боја ,ве молиме оставете порака за да ни кажете( во ред ),ви Благодариме !
5.Внимание : ве молиме забележете дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект .
Нова мода мажите brooch цвет lapel pin 4cm одговараат boutonniere ткаенина предиво pin 14 бои копчето цвет цвет broochers boutonniere pin spilla fiore stoffa

За производот

Метална боја:
Микс боја, Боја, број M1, Боја, број М2, Боја, број М3, Боја, број М4, Боја, број M5, Боја, број M6, Боја, број M7, Боја, број М8, Боја, број М9, Боја, број M10, Боја, број M11, Боја, број М12, Боја, број М13
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
DOUX BABU
Број На Модел На:
мажите brooch
Пол:
Мажи
Материјал:
Памук
Брошеви Тип:
Иглички
боја:
13 различни бои на располагање
Стил:
Романтични

Слични предлози