.

.

Нова мода мажите brooch цвет lapel pin одговараат boutonniere ткаенина предиво pin Цврсти бои копчето цвет broochers Свадба партија подарок

Нова мода мажите brooch цвет lapel pin одговараат boutonniere ткаенина предиво pin Цврсти бои копчето цвет broochers Свадба партија

DEN 780.00
DEN 1098.72
-29 %

Износ
Во продавницата.


Испорака Детална :
1. 1 Lot = 10 компјутери
2. Пакување : OPP вреќа
3.Цвет дијаметар : 2.7 см ( 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчи )
4.Ако треба да ја одредите боја ,ве молиме оставете порака за да ни кажете( во ред ),ви Благодариме !
5.Внимание : ве молиме забележете дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект .
Нова мода мажите brooch цвет lapel pin 5cm одговараат boutonniere ткаенина предиво pin 12 бои копчето цвет цвет broochers трговија на Големо Зголеми цвет lapel pin жените brooch boutonniere pin spilla fiore stoffa

За производот

Метална боја:
Микс боја, Боја, број M1, Боја, број М2, Боја, број М3, Боја, број М4, Боја, број M5, Боја, број M6, Боја, број M7, Боја, број М8, Боја, број М9, Боја, број M10
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Цвет pin вратоврска 998
Материјал:
Лента
is_customized:
No
Брошеви Тип:
Брошеви
Стил:
Канцеларија/кариера
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Обликот:
Трендафил
Боја:
10 различни бои на располагање
Стил:
Романтични

Слични предлози