.

.

1Pc Гроздобер Симпатична Инсекти Буба Brooch, Иглички И Брошеви За Жени 5 Боја на Модата Накит Природна Љубов

1Pc Гроздобер Симпатична Инсекти Буба Brooch, Иглички И Брошеви За Жени 5 Боја на Модата Накит Природна Љубов

DEN 109.00
DEN 167.52
-35 %

Износ
Во продавницата.


Должина 2.3 см ширина 2.3 см
Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот.
Нашите производи да се обезбеди вашето задоволство Од Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат. Ако ви треба добра итно, ве молиме, изберете ја DHL, или ЕМС превозот метод и плати дополнителни товар (5-9 дена да се постигне).
ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите потреби, да те направи среќен шопинг искуство. Вашето задоволство е наша најголема удобност, ние ќе заврши на нарачката на купувачите позитивни повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка .
Ако имате било какви прашања или да побара ви треба мојата помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на интернет или оставете порака на нас, ние ќе биде многу среќен да се обезбеди поддршка, со најбрзо време да ви одговори.

За производот

Метална боја:
Злато-боја, Антички Бронза Позлатен, Платина Позлатен, Антички Злато Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Инсекти
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
hfxz
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Материјал:
Метал
Бренд Име:
EVERFAST
Брошеви Тип:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Брошеви
Тип На Објект:
иглички и брошеви
Обликотшема:
Beatle
Поставување Тип:
Партија/фестивал
Пол:
Жените
Пакување:
1 buc/polybag, 10 компјутери/голема торба
Големина:
2.3*2.3
lapel иглички:
Инсекти
Стил:
Романтични

Слични предлози