.

.

12 компјутери/многу Нови Модни Солидна Brooch Pin Шамија Домот Трендовски Стил Женска Легура Кристал Магнетни Brooch Кристал Додатоци

12 компјутери/многу Нови Модни Солидна Brooch Pin Шамија Домот Трендовски Стил Женска Легура Кристал Магнетни Brooch Кристал

DEN 686.00
DEN 797.76
-14 %

Износ
Во продавницата.

Увозни давачки, даноци и давачки не се вклучуваат во објектот цена или на превозот обвиненија. Таму може да се одложи во ажурирањето на нашата веб страница. Ве молиме да платите за вашиот објект во рок од 5 дена од денот на поставување на својата цел. Превозот Однос Цел сместени во нашата продавница нормално ќе биде предаден во рок од 7 работни дена.
За да ги прилагодите цел : ние сме фабриката, Ние го поздравуваме сите прашања, барања и прилагодено нарачки ,ве молиме слободно контактирајте со нас
Плаќање ЗАЧУВАМ или Кредитна Картичка може да биде прифатено. Нашиот работен распоред :
САД : PM 6 : 00~СУМ 2 : 00
ФРАНЦИЈА : СУМ 2 : 00~ СУМ : 10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM 1 : 00~9 : 00
ШПАНИЈА : 2 СУМ : 00~ СУМ : 10 : 00
ГЕРМАНИЈА : СУМ 2 : 00~ СУМ : 10 : 00
О : СУМ 12 : 00~ ЧАСОТ : 8 : 00 Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~AM 7 : 00 руската Федерација : СУМ 5 : 00~ЧАСОТ : 2 : 00
Добредојдовте на нашата продавница повторно ,ги собереш вашите омилени. Во случај стоката да не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас пред потврда време, така што можеме да ви вратат парите или ќе ја стоката. ако имате големо количество барања. Цената ќе се пресметува според крајната цел количество. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас . Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови, додатоци. Песната imformation не може да се обезбеди онлајн ако изберете Продавачот за Испорака Метод и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети.

За производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Selina Gu
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Објектот:
Брошеви
Име:
Трговија на големо брошеви
Пол:
дами брошеви
Важат за:
brooch за шамија/ткаенина/облека/костим за капење/ торба/shawl/чевли/
Тип:
моден накит brooch за жени
Стил:
broche / brosche /broches / broches mujer
Обликот:
Круг
Материјал:
кристал brooch

Слични предлози