.

.

12pcs/многу Неформални Цвет Форма Brooch Pin Шамија Жените Гроздобер Трендовски Класичен Стил Накит Corsage Кристал Остава Додаток

12pcs/многу Неформални Цвет Форма Brooch Pin Шамија Жените Гроздобер Трендовски Класичен Стил Накит Corsage Кристал Остава Додаток

DEN 341.00
DEN 396.00
-14 %

Износ
Во продавницата.


Да ги следите нас, ве молиме 1) додадете ја оваа ставка за да желба листа; 2) ознака нашата продавница; 3) и да се сподели со вашите пријатели. Превозот информации : 1) express методи понекогаш можеби ќе треба да помогне со царинење прашање. 2) времето за Испорака е само грубо проценето, некои земји може да потрае подолго време. Превозот Методи на Цел Износ Очекувано Време на Испорака Кина Пост Обичен Мал Пакет 15-60 дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 7-200 15-60 дена epacket 7-200 10-18 дена ЕМС ≥ 200 10-25 дена DHL / Федекс / Aramex / UPS-от ≥ 500 5-10 дена
За трговија на големо :
Ве молиме контактирајте со нас ако имате големо количество барања.
Ние ќе ви даде голема попуст .
Цената ќе се пресметува според крајната цел количество.

За производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
YYK06
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
Selina Gu
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Објектот:
Брошеви
Име:
Трговија на големо брошеви
Пол:
дами брошеви
Важат за:
brooch за шамија/ткаенина/облека/костим за капење/ торба/shawl/чевли/
Тип:
моден накит brooch за жени
Стил:
broche / brosche /broches / broches mujer
Обликот:
Цвет
Материјал:
кристал brooch

Слични предлози