.

.

Јас знам како Кристал Brooch женската мода faux бисер brooch brooch дама подарок додатоци Јужна Кореја верзија

Јас знам како Кристал Brooch женската мода faux бисер brooch brooch дама подарок додатоци Јужна Кореја верзија

DEN 1416.00
DEN 1490.40
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Бренд Име:
LONUXN
Метали Тип:
Метални Легури
Материјал:
Кристално
Стил:
Етнички
Обликотшема:
самовила
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Пол:
Жените
Број На Модел На:
d62
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден

Слични предлози