.

.

Благодатта Jun2017New Arrial Црвени Корални Брошеви за Жените Партија Шарм Лист Облик на Круша Brooch Pin Накит Додатоци Bijoux Добар Подарок

Благодатта Jun2017New Arrial Црвени Корални Брошеви за Жените Партија Шарм Лист Облик на Круша Brooch Pin Накит Додатоци Bijoux

DEN 168.00
DEN 186.24
-10 %

Износ
Во продавницата.


100% сосема нов фабрика директни трговија на големо цена Брошеви и Pin висок квалитет
Материјал : алуминиумски+кристал+симулирани бисер +глеѓ brooch
Големина : approx6.2*5.5 cm/2.44*2.15 инчи
Тежина : 16g /0.56 унци
Пакет се вклучени : 1pcs *brooch

За производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
XHXZ63
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Бренд Име:
БЛАГОДАТТА ЈУНИ
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените

Слични предлози