.

.

7 1/4x6-БС Брод Мотор Пропелер за Јамаха 2.5 HP 3HP 4HP 5HP F2.5A 3А Малта Outboard Моторни 7 1/4 x 6 БС

7 1/4x6-БС Брод Мотор Пропелер за Јамаха 2.5 HP 3HP 4HP 5HP F2.5A 3А Малта Outboard Моторни 7 1/4 x 6 БС

DEN 1237.00
DEN 1473.12
-16 %

Износ
Во продавницата.


6 L5-45943-00-ЕЛ 7 1/4x6-БС Алуминиум Материјал Брод Мотор Пропелер за Јамаха 2.5 HP 3 HP F2.5 A 3А Outboard Моторни 7 1/4 x 6 -БС
1.Опис :
Пропелер Големина : 7 1/4x6-БС
Број на Сечива : 3
Број на Splines : 9
Бела боја .
2.Апликации :
Овој пропелер може да го замени Јамаха 3hp 4hp 5hp Outboard Motors.
Сите резервни делови се нови и достапни во парк !
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување !
За било истрага или трговија на големо бизнис ,PLS,се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта ,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа !
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака ;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји , околу 30-45 дена во Италија .Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел.
(2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес ,како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,ве Молиме да ни оставите порака,ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел.
(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

За производот

Вид На Гориво:
Бензин
Бренд Име:
SouthMarine
Состојба:
Нови
Моторот Позиција:
Outboard

Слични предлози