.

.

Брод Мотор F8-04010000 Напред Опрема за Parsun Outboard Моторот на F8 F9.8 T6 T8 T9™.8 Бесплатен Превозот

Брод Мотор F8-04010000 Напред Опрема за Parsun Outboard Моторот на F8 F9.8 T6 T8 T9™.8 Бесплатен Превозот

DEN 1980.00
DEN 2250.72
-12 %

Износ
Во продавницата.

На F8-04010000 Напред Опрема за Parsun Outboard Моторот F 8 F9.8 T6 T8 T9™.8 Брод Мотор
Замена :
Оваа напред опрема заменува Parsun F8-04010000.
Спецификација :
Мотор : 2-Мозочен Удар T6 T8 T9™.8, 4-Удар На F8 F9.8
Состојба : Нова
Сите делови се достапни во парк, ние можеме да брод од рок од 1-2 дена!
Апликации :
Оваа напред опрема одговара на овие Parsun outboard motors :
2-Мозочен Удар : T6 T8 T9™.8
4-Удар : F8 F9.8
Ве молиме проверете ги НЕМА.39 на дијаграм подолу :
Сите резервни делови се нови и достапни во парк!
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување!
За било истрага или трговија на големо бизнис, PLS, се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји, околу 30-45 дена во Италија. Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел.
(2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес, како што курирската служба DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, ве Молиме да ни оставите порака, ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел.
(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

За производот

Бренд Име:
SouthMarine
Состојба:
Нови
моторот:
4 мозочен Удар
Вид На Гориво:
Бензин
Моторот Позиција:
Outboard

Слични предлози