.

.

Rarelock Цинк Легура Црна 10 Големина Мотоцикл Заклучите Копчето За Вклучување Брави Со Копчиња

Rarelock Цинк Легура Црна 10 Големина Мотоцикл Заклучите Копчето За Вклучување Брави Со Копчиња

DEN 303.00
DEN 319.20
-5 %

Износ
Во продавницата.


Комуникацијата е Најдобар Начин да се решат проблемите.
Специјалност :
1, со Висок квалитет и сигурност;
2, Заклучување на професионална производителот;
3, 3 Цифра Комбинација Заклучување;
4, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи.
Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци во вашиот парцела ако можете да додадете нашата продавница до вашите омилени. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рамките на 79 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Бразил . Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика.
Име : Rarelock Цинк Легура Црна 10 Големина Мотоцикл Заклучите Копчето За Вклучување Брави Со Копчиња
Предмет : YP16
Заклучување Тип : Моторни Кодот
Key Type : 2 Клучеви
Материјал : Цинк Легура
Големина(Должина*Ширина) : 10 Големина
Нето Тежина : 80-130g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 85-135g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Додатоци :
Мотоцикл Заклучување*1
Скролување*2
Примена :
Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Ве молиме да го потврдите вашето информации(име и презиме, поштенски код, телефонски број, итн. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел. Ако не се добие објектот додека времето за испорака е крај, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се прошири и на испорака за заштита на датум веднаш. Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.) повторно пред купување. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рок од 59 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Русија или Јужна Америка Земји . Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа.
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.

За производот

боја:
ТОЧКА 1, ТОЧКА 2, ТОЧКА 3, ТОЧКА 4, ТОЧКА 5, ТОЧКА 6, ТОЧКА 7, ТОЧКА 8, ТОЧКА 9, ТОЧКА 10
Бренд Име:
R
Големина:
Different Size
Број На Модел На:
YP16
Заклучување Тип:
Мотоцикл Кодот
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
As pic
Тежина:
80-150g
Тип:
Моторни Моќ Кодот
Примена:
мотоцикл
боја:
Црна
Пакет:
Меур торба
DIY Материјали:
Металугрија

Слични предлози