.

.

200pcs/многу! 16mm/20mm/25мм/30мм Безбедно Универзална Cam Цилиндар Брави Алатка Кутија Датотека Кабинет Биро Фиока Заклучување со 2 Копчиња

200pcs/многу! 16mm/20mm/25мм/30мм Безбедно Универзална Cam Цилиндар Брави Алатка Кутија Датотека Кабинет Биро Фиока Заклучување

DEN 8152.00
DEN 9264.00
-12 %

Износ
Во продавницата.


Големина како слика шоу
1. Заклучување на површината дијаметар : 23mm
2. Планината дупка со Дијаметар : 18mm
3. Тема Должина : 16mm/20mm/25мм/30мм
4. Заклучување Тело Материјал : Цинк Легура
5. Површината материјал : светла хром

За производот

боја:
16mm, 20mm, 25мм, 30мм
Заклучување Тип:
Кабинетот Кодот

Слични предлози