.

.

FRP Стаклени Влакна GT-MC-Corse во Стилот на Предниот Браник Одговара За 2008-2013 Грам Turismo GT Спорт GTS Предниот Браник Автомобил-stying

FRP Стаклени Влакна GT-MC-Corse во Стилот на Предниот Браник Одговара За 2008-2013 Грам Turismo GT Спорт GTS Предниот Браник

DEN 52752.00

Износ
Во продавницата.

А
7
Бангладеш, Индија, Лаос, Непал, Пакистан, Шри Ланка, Турција
8
Аргентина, Бразил, Колумбија, Куба, Гвајана, Мексико, Панама, Перу, Бела Рус, Cayman Острови, Хрватска, Чешка, Естонија, Унгарија, Казахстан, Латвија, Полска, Романија, Русија, Словачка, Украина
9
Бахреин, Боцвана, Burkina Faso, Чад, Конго (Роднини), Конго (Brazzaville), Кипар, Џибути, Египет, Етиопија, Габон, Гана, Гренланд Островот, Гвинеја, Иран, Ирак, Израел, Брег слонова коска, Јордан, Кенија, Кувајт, Мадагаскар, Мали, Мароко, Мозамбик, Нигер, Нигерија, Оман Qata,р Руанда, Senegal, Сирија, Тунис, В.
· Објектот ќе се испрати по воздушен mail од Хонг конг, ве молиме оставете 10 до 20 денови за испорака
· Ние ќе го користите вашиот Pay Pal адресата како што се пренесуваат основното испорака адреса, доколку не е поинаку, ве молиме да не информирате, додека да купите објект, ние ќе не презема никаква одговорност на mail загуби со пост поради погрешна адреса. E, Уганда
Плаќање
· Ние го прифаќаме Paypal како метод на плаќање
· За повеќе купувањето, ве молиме барање фактура и ние ќе ви испратиме вкупниот износ
· Било нецелосни трансакцијата ќе датотека неплатени спор во 7 дена
Услови
· Сите продажни се конечни и да се врати е прифатена за замена на основните
· Ве молиме контактирајте не за било deflective производ во рок од 14 дена откако ќе го примените вашиот објект
· Враќање објект мора во својата orginal и неискористени состојба вклучени мало пакување, инаку, замена, нема да бидат разгледувани
· Ние нема да се презема никаква одговорност за каква било физичка или купувачот злоупотреба штета
· Ве молиме бидете сигурни проверете го објектот пред потпишан за испорака или потпиша тоа како он-проверка на објект во случај на објектот damged од транзитната & можеме да поднесе барање.
· Се комбинираат превозот е avaliable зависи од тежината на објектот.

За производот

Тип На Објект:
Браници
Објектот Тежина:
1kg
Модел Година:
2008-2013
Специјални Функции:
1
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
FRP
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Автомобил модел:
Грам Turismo
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
YCPERFORMANCE

Слични предлози