.

.

СТП Unpainted Буквар Авто Автомобил Тело Комплет Предниот Браник за BMW 3Series E90 LCI Стандард Браник Седан Со 4 Врати 09-11

СТП Unpainted Буквар Авто Автомобил Тело Комплет Предниот Браник за BMW 3Series E90 LCI Стандард Браник Седан Со 4 Врати 09-11

DEN 15470.00
DEN 16284.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


ЗАБЕЛЕШКА : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1. Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили. Имаме строга КК пред секоја пратка. Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили. Имаме строга КК пред секоја пратка.
2. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди добар фидбек и споделување на убава инсталација слики ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
3. Но, ако најдете било каков проблем и штета за дел, ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.
(Ние препорачуваме да се направи инсталација во вас локална работилница. овој професионален вештини и carefulness е потребно.)
4. Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци.
E90 ДА 1 M Стил СТП Unpainted Буквар Авто Автомобил Тело Комплет Предниот Браник за BMW 3 Series E90 LCI Стандард Браник Седан Со 4 Врати 09-11
спецификација :
Боја : Сива Буквар предниот браник + Сјајна црна предна усна
Материјал : СТП +Карбонски Влакна
Инсталација : Клипови + Завртки
G. W : 15 KG
Пакување : Дрвени Shelft Пакет со Стандардна Картонска Кутија обвиткана
функција :
1.Fitment : за BMW 3 Series E90 LCI Стандард Браник Седан Со 4 Врати 2009-2011
2.Замена на оригиналните комплет, инсталирајте со завртки и оригинални клипови
3.Висок Квалитет на Флексибилни СТП предниот браник + Јасно грб 3 X3 twill ткаат јаглерод пред усна
4.3 D дизајн,ЦПУ калапи ,тест инсталација на вистински автомобили
5.Додадете повеќе на кинетичкиот дизајн елементи,да се Подобри изгледот на вашето возило со овој врвен изглед bodykit

За производот

Бренд Име:
JCING
Име На Модел:
JC-BME9020141023
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Браници

Слични предлози