.

.

Sequins Снегулка Божиќ Капа На Дедо Мраз Божиќ Декоративни Реквизити Возрасно Дете Божиќ Шапка Свадба Партија Материјали

Sequins Снегулка Божиќ Капа На Дедо Мраз Божиќ Декоративни Реквизити Возрасно Дете Божиќ Шапка Свадба Партија Материјали

DEN 144.00

Износ
Во продавницата.

Sequins Снегулка Божиќ Капа на Дедо Мраз Божиќ Декоративни Реквизити Возрасно Дете Божиќ Шапка Свадба Партија Материјали Детали за Производот : Материјал : Фланелен боксери Големина : Широк 29 CM, 40 CM високи Тежина : 44g Пакување : Индивидуално спакувани Пакет Листа : 1 buc
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот
поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ
ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со
превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објект во нејзината оригинална
состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот
и Продавачот ја откажете трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации
е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или
негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се обрати
прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Материјал:
Платно
Бренд Име:
SHICAI
Употреба:
Возрасни
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SC0830

Слични предлози