.

.

Моден лажни Задник Подлога Хип долна облека Panty Жени во Изобилство Задникот Хип Подлога Задебелување на Половината поместена задник panty Дама долна облека S-XL

Моден лажни Задник Подлога Хип долна облека Panty Жени во Изобилство Задникот Хип Подлога Задебелување на Половината поместена

DEN 452.00
DEN 820.80
-45 %

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Половината Хип Должина S 55-61 80-86 27 M 61-67 85-93 28 L 67-73 90-98 29 XL 73-79 95-103 30
Мерење Во Инчи Големина Половината Хип Должина S 21.7 - 24.0 31.5 - 33.9 10.6 М 24.0 - 26.4 33.5 - 36.6 11.0 L 26.4 - 28.7 35.4 - 38.6 11.4 XL 28.7 - 31.1 37.4 - 40.6 11.8

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
mozhini
Шаблон Тип:
Цврста
Гаќи Тип:
Boyshort
Декорација:
Никој
Пораст Тип:
Висок Пораст
Материјал Состав:
згусне задникот panty
Број На Модел На:
поместена задник panty
Материјал:
Spandex
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
згусне задникот panty:
поместена задник panty
поместена задникот panty:
поместена хип panty
згусне хип panty:
згусне задник panty

Слични предлози