.

.

AMF 82-90XL шасија единица 232-009-268

AMF 82-90XL шасија единица 232-009-268

DEN 59699.04

Износ
Во продавницата.


AMF 82-90 XL шасија единица 232-009-268
Карактеристики :
Предмет : 232-008-268
USBC сертифицирани
нови или refuibished за избор, натпревар со оригинални лејн делови ,постигнувајќи систем,додатоци или сосема нов пакет.
AMF 8270,8800,8290 и 8290xl и Бранзвик ГШ 96, GS98
ако постои qulity проблем , ние прифаќаме клиентите се врати на стоки и размена aother еден.
убаво conditong и добра цена
најдобра по продажба на услуги ,снабдување инсталација и тренинг
Пакување & Испорака За итна или мали парцели потреби, пратката може да биде извршена од страна на воздух или express (DHL, FEDEX, ТНТ,EMS, ПАТАРИНА.. ). За голем мерење на производи, испорака може да се изврши со камион или море. Тоа спаси многу превозот цена . С или на барање на пад пратката, ние, исто така, ја прифати . Сите стоки ќе бидат спакувани во стандардна извоз krabičkách .
Нашите Услуги за Вашите прашања ќе се одговори во рок од 24 часа. Добар квалитет, прифатлива цена & најдобра услуга. Строги стандарди за квалитет и контрола, 100% проверка на вашата нарачка. Ние може да ги задоволи потреби на клиентите ефикасно. Флексибилни минимум за квантитет. Да ги прилагодите на вашите производи, OEM/ODM ќе биде добредојдена. Печати надвор да нарачате вашите персонализирани производи. Ние може да ви даде покана писмо, за да ви помогне да добиете виза, ако сте подготвени да ја посетите Кина. Никаква друга потреба од помош, ние ќе се обидеме да направиме за вас. По-Продажбата На Услугата
Б&G Гарантирањето : B&G обезбеди техничар за насочување на клиентот да направи инспекција , одржување и поправка на сите стоки. Ако има било каков проблем на квалитетот во текот на гарантниот период , клиентите можат да се вратат или размена на производи. Компанијата Инструкции
Б&G Спортски Стока Ко. Ltd. Се најде во 1998 година, ние имаме богато искуство во проектирање, производство БОРЕЧКА & ГОЛФ СПОРТ производи.
Боречка серија : original & ОЕМ боречка топката , игли ,чевли ,машина за резервни делови , куглање спортски чорапи и други б owling сувенири производи.
Голф серија : голф клуб, топче за голф, чевли , ракавици , голф мат , голф tees, резултат молив и G olf подарок поставува

За производот

Применливи Тежина:
60-64kg(13 кг)
Број На Модел На:
AMF
Топката Тежина:
15~16 Бари (Професионална)
Тип:
боречка machina дел
Изведени Серија:
machina дел
Conditon:
Нови

Слични предлози