.

.

40*40*10см Врвен квалитет Бокс целна трајни СТП Удирање подлога ММА удар muay тајландски плоштадот ѕид целна TKD боречки вештини удар влошки

40*40*10см Врвен квалитет Бокс целна трајни СТП Удирање подлога ММА удар muay тајландски плоштадот ѕид целна TKD боречки вештини

DEN 622.00
DEN 767.52
-19 %

Износ
Во продавницата.


Квалитетот спецификации :
Материјали : СТП+ЕВА
Тежина : 500g/pc
Пакет содржина : 1pc цел ѕид
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union ® ,
Да научат како да се плати со други начини,

За производот

Боречка Вештина Стил:
Grappling
Број На Модел На:
JP307-2
Бренд Име:
GINGPAI СПОРТ
боја:
Црно-Бело / Black&Портокал
Пол:
Машки /Женски/Дете
Сезоната:
Универзална
Големина:
40*40*10cm
Тежина:
450g

Слични предлози