.

.

Бебе Bodysuits Момче Девојче Облека Новороденче Jumpsuits Долг Ракав Пролет Infantil Памук Цртан Филм Елени Печатење Бебе Тело Комбинезони

Бебе Bodysuits Момче Девојче Облека Новороденче Jumpsuits Долг Ракав Пролет Infantil Памук Цртан Филм Елени Печатење Бебе Тело

DEN 309.00
DEN 474.72
-35 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме, изберете ја големината според вашето бебе е висина,однапред ви благодариме.ние поддршка бесплатен превозот Aliexpress Стандард Shiping за повеќето мали стоки. Ако не можете да изберете EMS/UPS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ да се наместо. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Ви благодариме за вашето време и Поддршка! Добредојдовте во мојата продавница за повеќе нови предмети. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Бебе Bodysuits Момче Девојче Облека Новороденче Jumpsuits Долг Ракав Пролет Infantil Rompers Памук Елени Печатење Бебе Тело Комбинезони
Големина на информации(cm) Големина Должина Биста на Возраст 0-6 M 40 50 4-6 M 6-12 M 42 52 7-9 M/10-12 M 12-18 МИЛИОНИ 45 54 13-18 МИЛИОНИ 18-24 M 47 56 19-24 M 1.Над големина е само за вашиот референца. Кога ние примен објект, реконструкција е издадена.Наплата износ не ги вклучува превозот надомест. Тоа ќе биде потребно 5-20days да се постигне, но треба да се плати за превозот надомест.
Превозот
1. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Се надевам да се воспостави пријателски & долгорочна соработка со вас.
Плаќање
1. Ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што се T/T, Western union, Paypall методи.
За било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас! ви благодариме!!!!. Ако имате било какви прашања или ви треба помош, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Мора да бидете сигурни дека можете да го прифатите тоа.
Љубезно Совети
1.
Враќање & Размена Политика
1.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Микс цел е на располагање.Ве молиме овозможи 2-3 cm различни, поради прирачник за мерење.Ние сакаме да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со купувањето! Ако, случајно, еден производ треба да се достават до нас, тоа мора да биде во состојба сте го добиле нив (unworn) и во оригиналната кутија и/или пакување, и да ни кажете во рок од 7 дена откако ќе примен објект. Но, тоа треба 20-60days на патот. Ако не можете да се најдат предмети што се бара во нашата продавница, ние сме спремни да биде вашиот купување агент во Кина. Купувачот е одговорен за враќање превозот надомест. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.

За производот

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Број На Модел На:
бебе rompers
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Бренд Име:
SKABENLAM
бебе rompers:
бебе девојка облека
бебе romper:
Rompers
Новороденче:
бебе момче облека
бебе облека:
jumpsuit
Bodysuit:
Bodysuits

Слични предлози