.

.

Мис Moly Жените Стомак Контрола Shaper Girdle Панталони со Висок Појас Шорцеви Тенок тело Лифт Форма Нога Panty Underbust Големина S-3XL

Мис Moly Жените Стомак Контрола Shaper Girdle Панталони со Висок Појас Шорцеви Тенок тело Лифт Форма Нога Panty Underbust Големина

DEN 328.00
DEN 364.32
-10 %

Износ
Во продавницата.


ОПИС на Боја : Црна, Сива,Беж (Поради светла differnent и резолуцијата на екранот,боја може да изгледа малку поразлично.) Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Полиестер Достапни Големина : S-L Пакет : 1 shaper Ние сме CN/US/велика БРИТАНИЈА продавачот,затоа можеме да ви понудиме брза испорака и добри услуги за вас. КОРСЕТ се со големина од половината големина(Една педа над стомакот botton). Па обем на половината е најважниот кога големината на корсет. Мерење : Pls мерка половината големина (една педа над папокот) Ако вистински половината е bettween две големина, pls изберете помала големина. Нашите целиот производ е 100% вистински слика, но може да биде боја разлика варира од различни екран. Пред купувањето, ве молиме потврдете, ако можете да го прифатите. Одлучи внимателно пред да го купите ! Било каков проблем pls не двоумете се контактирајте со нашата служба за корисници на услуги. Нашата Предност : 1. Нашите работни дена е од понеделник до сабота и од 9 часот до 6часот. Предмети ќе биде предаден во рок од 1 дена по расчисти исплата. Време на испорака A) сад (Epacket) 7-15 работни дена B) Обединето Кралство (Ер mail од Кина) 15-30 дена C) од Австралија,Канада (Ер Пошта преку Хонг Конг Пост) 15-30 дена Г) Германија, Франција (Ер Пошта преку Хонг Конг Пост) 15 -30 работни дена E) Други земји (Ер Пошта преку Хонг Конг Пост) Можеби повеќе од 30 работни дена 2. Следење информации pls пребарување www.17track.com 3. Имаме 10 години искуство во корсет, ако сакате да се направи трговија на големо ,pls-мејл мене. 4. Ние Accepet 14 дена се врати и враќање. ние ќе ги сноси поштарина. Иднината : да се Даде клиенти добра услуга е нашата мисија , Ние ќе го со поддршка на клиентите подобро и подобро. Ако мислите дека ние сме во потребата од подобрување може јавете се во нашата служба за корисници. Ние ќе добијат совети скромно.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Spandex
Број На Модел На:
9860
Контрола Ниво:
Фирма
Бренд Име:
мис moly
Shapewear:
Bodysuits
Декорација:
Никој
Ткаенина Тип:
Сатенски
Дебелина:
Тенка
Облека Нега:
Рачно миење Само
Главната боја:
црна, беж
Стил:
Bodysuit,Форма нога

Слични предлози