.

.

Жените Долна Облека Bodysuit Дише Shaper Половината Тренер Слабеење Одговара Гаќи Телото Обликување Градење На Тенки Долна Облека

Жените Долна Облека Bodysuit Дише Shaper Половината Тренер Слабеење Одговара Гаќи Телото Обликување Градење На Тенки Долна Облека

DEN 635.00
DEN 893.76
-29 %

Износ
Во продавницата.


Боја : црна ,беж Пакет : 1 компјутер shaper ( без градник ) Големина : Кинески големина е помала од НАС/ЕВРА големина. Можете да изберете поголема големина. Ве молиме прочитајте ја големината информации внимателно.
М : за половината 55-65cm, тежина 40-47kg;
L : за половината 66-73cm,тежина 47-55kg;
XL : за половината 73-80см, тежина 55-62kg;
XXL : за половината 80-87cm, тежина 62-70kg;

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Spandex,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
shaper носат 960
Shapewear:
Bodysuits
Ткаенина Тип:
Џерси
Декорација:
Никој
Контрола Ниво:
Медиум

Слични предлози