.

.

COSPOT Бебе Девојки Лето Romper Новороденче Обична Црвена Jumpsuit Деца Мода Памук Rompers Младата Скокач 2018 Нови Пристигнување F60

COSPOT Бебе Девојки Лето Romper Новороденче Обична Црвена Jumpsuit Деца Мода Памук Rompers Младата Скокач 2018 Нови Пристигнување

DEN 253.00
DEN 633.12
-60 %

Износ
Во продавницата.


COSPOT Бебе Девојки Лето Romper Новороденче Обична Црвена Jumpsuit Деца Мода Памук Rompers Младата Скокач 2018 Нови Пристигнување
Материјал
Памук
Боја
Како Слики
Големина
3 M 6 M 9 M 12 M 18 МИЛИОНИ
Пакет
1 Pcs
Детали
Големина
Предлагам Висина
cm
Предлагам Возраст
Месец
Должина
cm
Биста
cm
3 M
65
3
38
44
6 M
70
6
41
46
9 M
75
9
44
50
12 M
80
12
47
52
18 МИЛИОНИ
85
18
50
56
Забелешка
Големина на Табелата има 1-3cm грешка;Pls се провери пред да се става ред
Бренд Приказна
Транспорт Распоред
Плаќање
1)Пред да плаќаат вашата нарачка pls контакт сите детали со нас, inculde цената и ставка детали.
2) Pls плати во рок од три дена, па можеме да брод за да што побрзо.
3)За големите трговија на големо, ние ќе ви даде satisified попуст, можете да контактирате со нас во секое време.
Напомена :
1. Големина на табелата има 1-3cm грешка и тоа е нормално;
2. Сликите се само примероци за референца, таму е малку мало боја и тоа е нормално;
3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок;
Повратни информации
Ве молиме, напишете преглед со 5 ѕвезди повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со предмети;
Ве молиме контактирајте со нас на прво ако не сте задоволни со предмети, ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми се додека вашиот задоволни.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како да одберете големина?
A : Сите големина на детска облека се НИ големина која е definded според бебе возраст (годишно или месечно). Вие треба да се однесуваат на големината на табелата и вашето бебе на возраст, висина за да одберете големина пред да се одржи на наредби.
П : Како да ја плати?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка, moneybooker; Т/T и така натаму.
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

За производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
COSPOT
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
новороденче девојки лето romper
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
боја:
Црвена,Црна,Обичен Боја,обична црвена
Големина:
0-18 Months
Сезоната:
Лето
објавува време:
2018 нови
Стил:
активна,мода,симпатична
Име:
бебе девојки romper
Точка име :
девојки лето rompers
Име на производ:
новороденче девојка romper
име на предмет:
бебе девојки jumpsuit
Име на производ:
девојки jumpsuit

Слични предлози