.

.

Blusas Жените Блузи 2018 Нова Мода Женска Секојдневен Chiffon Блуза Лето Стил 4XL 5XL 6XL Плус Големина Жените Chiffon Кошули, Блузи

Blusas Жените Блузи 2018 Нова Мода Женска Секојдневен Chiffon Блуза Лето Стил 4XL 5XL 6XL Плус Големина Жените Chiffon Кошули,

DEN 335.00
DEN 403.68
-17 %

Износ
Во продавницата.


Големина на Табелата ( cm) 4 XL =5 XL =6 XL
Биста
рамо
половината
манжетната
Напред/назад должина
180cm
55cm
180cm
15.5*2
65cm/70cm
70.9"
21.7
70.9"
6.1"*2
25.6"/27.6"
Ова е Голем Лабава Облека, ние го направи 4 XL & 5 XL & 6 XL иста Големина, 4 XL =5 XL =6 XL, pls знаат ова, кога купување! ви благодариме
1. сите податоци погоре се мери со рака, 1-3cm големина разлики се е можно, pls споредете ја вашата сопствена слика за големината и да го изберат правото големина кога поставување на цел, да се избегне било спорови!
2. поради ограничување во фотографија и неизбежна разлика во следи поставување, боите НЕ Може да биде 100% со реален / вистински бои, pls разбирање!
Забелешка : ова е едно долго лето Врвот, Женски подолу 163cm може да се носат како летна МИНИ Фустан, но Женски над 163cm, само може да се носат како долго Врвот под колковите, моделот на фотографиите се само за Покажување, pls читање на податоци и споредете ја вашата сопствена слика големина пред ставање на ред, за да се избегнат било какви прашања кога ќе примите парцела! ви благодариме
Оваа Облека е Направен од sofy Chiffon материјал, па таму ќе биде отпадоци перспектива, која ќе биде многу секси за вас, но, НЕ постои внатре Т-маица. Pls Истакна! ви благодариме

За производот

Големина:
4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Никој
Бренд Име:
BHflutter
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Број На Модел На:
13
Облека Должина:
Долго

Слични предлози